Imprezy okolicznościowe i bankiety

GASTROPOL stanowi kultywację tradycyjnego smaku w anturażu nowoczesnego stylu.

20-sto letnia praktyka firmy poparta licznymi sukcesami w organizacji różnorodnych bankietów - począwszy od przyjęć rodzinnych, imprez okolicznościowych, aż po stylowe wesela - zapewniła nam zdobycie odpowiedniego doświadczenia, niezbędnego w organizacji nawet najbardziej wyszukanych zleceń.

Usługi cateringowe, które świadczymy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, stanowią gwarancję udanej imprezy. Nasi dotychczasowi Klienci, jednomyślnie stwierdzili, że są zadowoleni z najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

GASTROPOL charakteryzuje się elastycznością w działaniu oraz skutecznym dążeniem do zaspokajania indywidualnych potrzeb Klientów.

Firma zapewnia szeroki wachlarz świadczonych usług obejmujących: produkcję i transport potraw; obsługę: barmańską, kelnerską, kucharską; wyposażenie w sprzęt cateringowy i biesiadny; wystrój wnętrza i dekoracje; zapewnienie imprez towarzyszących; prace porządkowe.

Dla zainteresowanych Klientów istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z naszym dietetykiem, które mogą okazać się bardzo pomocne przy doborze właściwego menu.